ODZIEŻ FIRMOWA

ZAMÓWIENIA DLA FIRM

Oprócz druku indywidualnych zamówień oferujemy również odzież dla firm w technologii sitodruku, haftu komputerowego oraz folii flex i flock, przeznaczonym głównie do dużych nakładów lub koszulek z jednokolorowym, prostym nadrukiem (np.logo).


Aby dokonać zamówienia dla firmy, najlepiej prześlij do nas maila z zapytaniem ofertowym zawierającym ilość produktów oraz pliki z grafiką lub informację o rozmiarze i kolorystyce nadruku.

Poniżej możesz przeczytać w jakich technologiach się specjalizujemy, by dobrać do najbardziej odpowiedni rodzaj dla swojej firmy. Zapraszamy również do kontaktu przez formularz kontaktowy.

NADRUK DTG

Direct to Garment - to technologia druku cyfrowego, wykonywanego bezpośrednio na tkaninie. Bardzo popularna w ostatnim czasie ze względu na wiele zalet, jakie posiada - możliwość drukowania dowolnych elementów graficznych - zdjęć, ilustracji w pełnym wymiarze kolorów i wieloma szczegółami. Ważne jest również, że technologia ta ciągle rozwija si w stron ulepszenia jakości i trwałości druku przy zachowaniu tych samych kosztów produkcji.

HAFT KOMPUTEROWY

Haft komputerowy to idealny sposób znakowania odzieży - charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że z powodzeniem może być stosowany przy znakowaniu odzieży wierzchniej - kurtek, polarów oraz ubrań roboczych.

SITODRUK

Sitodruk zazwyczaj stosowany jest przy wykonywaniu koszulek dla firm lub związanych z wydarzeniami/eventami ze względu na koszt wykonania matrycy. Nadaje się zatem do drukowania większych nakładów. Ta metoda umożliwia drukowanie projektów wielobarwnych jak i wielkoformatowych.

FOLIA FLEX I FLOCK

Jednokolorowe nadruki, napisy wykonane prostą czcionką - jeżeli chcesz zaprojektować prostą koszulkę z jednolitym napisem, folia flex będzie odpowiednia. Ta metoda będzie również odpowiednia do wykonywania nadruków z prostym, geometrycznym logo.
Specjalna oferta dla Klubów sportowych w zakresie znakowania odzieży sportowej (koszulki, spodenki) do gier zespołowych - (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna).


POBIERZ PEŁNY KATALOG PRODUKTÓW

Skontaktuj się z nami...
 ...w celu uzyskania bezpłatnej wyceny i doradztwa w zakresie technologii nałożenia nadruku.

Napisz do nas

Share by: